Neslihan ULUSAN

Refleksoloji ve Elden Teşhis Yüzyüze Eğitim

Eğitime katılım koşulları İster sıfırdan yeni bir beceri öğrenmek istiyor olun, ister halihazırda terapist olarak çalışıyor olun ve belirli tedavilerle ilgili bilgilerinizi tazelemek istiyor olun, tüm yeteneklere sahip öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz.
1 student Kayıtlı
0
0 yorumu
  • Tanım
  • Müfredat
refleksoloji-yuzyuze.png

Refleksoloji ve Elden Teşhis Yüzyüze Eğitim

Bergama / İZMİR  –  İSTANBUL  ve  ANKARA da yapılmaktadır

Eğitimin yapısı

  • Bu Eğitim iki  gün boyunca devam eder ve her biri 09:00 – 18:00 saatleri arasında yürütülür. Hızlı bir başlangıç ​​yapabilmek için öğrencilerimizin sabah 08.45’te gelmelerini rica ediyoruz.İlk gün Refleksoloji ve Elden Teşhisin teorisini öğrenecek ve kısa bir öğle yemeği molası ile günün ikinci kısmına yine teorik derslere devam edilecek… İkinci günün ilk yarısında teorik dersler tamamlanmış olacak yine kısa bir öğle yemeği molasından sonra uygulamalı pratik eğitimle gün ve eğitim tamamlanmış olacak…

Eğitimin faydaları

  • Refleksoloji ve Elden Teşhis Eğitimimiz, danışanlarınızın  refahını sağlamak için refleks noktaları üzerinde çalışan, bir sağlık terapisi olarak ayaklarda çeşitli müdahaleci olmayan refleksoloji masaj hareketlerini öğretecektir. Yine Ellerden ve ayaklardan vücudumuzdaki olası rehatsızlıklar önceden tespit edilerek danışanlar doktora yönlendirilip rahatsızlıkların teşhisi sağlanması öğretilecektir…Refleksoloji, hem sağlık için koruyucu bir önlem hem de diğer tedavilerin yanı sıra tamamlayıcı bir önlem olarak kullanıldığı için danışanlar arasında giderek daha popüler hale geldi. Refleksoloji teorisinin yanı sıra gerekli masaj teknikleri ve birçok yaygın rahatsızlığa yardımcı olacak ve vücutta iyileşmeyi teşvik edecek bir rutin öğretilecektir. Tedavi öncesi konsültasyon sırasında, refleksoloji tedavinizi çeşitli danışanların ihtiyaçlarına uyacak şekilde nasıl uyarlayacağınız gösterilecektir. Eğitimi takiben, evden ve mobilden çalışan bir terapist olarak bu çok etkili bütünsel tedaviyle anında rahatlamayı başarıyla sağlayacak teknikleri öğrenmiş olacaksınız.
Layer 1